Investičné diamanty

Súčasná doba aj vplyvom dopadov krízy v posledných rokoch vo svete ponúka široké spektrum investičných príležitostí. Málokto dôveruje bankám, akcie sú príliš volatilné, termínované vklady ledva pokrývajú infláciu. V tejto nestabilnej ekonomickej situácii,  je dôležité myslieť na dlhodobé uloženie kapitálu ako aj na finančné zhodnocovanie. Ak sa rozhodujete, do čoho vložiť svoje peniaze, diamanty sú už dlhodobo považované za investičnú poistku. Cena investičných diamantov sa oproti iným formám investovania drží aj pod tlakom hospodárskej a finančnej krízy.

Diamanty ponúkajú unikátnu možnosť stabilnej investície a konzervatívneho zhodnotenia Vašich úspor.  V krajinách s fungujúcou ekonomikou si neustále držia hodnotu nad mierou inflácie. Diamant je takmer nezničiteľný, ľahko prenosný, nenápadný a  funguje aj ako celosvetové platidlo, resp. zameníte ho za akúkoľvek menu, svoje peniaze zaň dostanete v každom kúte sveta.

Spoločnosť LUMIA PROPERTY MANAGEMENT s.r.o. Vám ponúka možnosť stretnutia sa s investičným špecialistom, ktorý predstaví diamant ako investičný nástroj a podľa Vašich požiadaviek zostaví investičné portfólio.

Parametre investičných diamantov

Karát

Hmotnosť diamantu je udávaná vždy v karátoch – medzinárodne je používaná skratka „ct„. Viac informácií →

Čistota

V diamantoch sa nachádzajú aj inklúzie, ktoré vznikli v jednotlivých fázach tvorby kryštálu. Viac informácií →

Farba

Diamant sa ako jediný drahý kameň v prírode vyskytuje vo všetkých farebných modifikáciách. Viac informácií →

Brus

Brus je najpodstatnejší atribút, ktorý je dôležitý pokiaľ ide o posudzovanie diamantu. Viac informácií →